Soutěže našich družstev 2019-20

                       A tým: Krajský přebor (odkaz)

                       B tým: Krajská soutěž (odkaz)


    Soupiska A: Tesař Jiří(vedoucí družstva), Drlík Zdeněk, Kuchta Tomáš
                  Růžička Martin, Ondrouchová Kateřina, Míšek Miroslav

    Soupiska B: Růžička Michal(vedoucí družstva), Růžička Jan
                  Skopal Milan, Trlica Jan, Machálek Roman, Dlouhý Petr
                   Macega Miroslav, Polišenský Pavel, Drye Rudolf

Krajský přebor - jarní část (A tým)
KoloDatumSoupeřVýsledekZápis
14.
PA 10.01.2020 18:00
KK Kroměříž - Slavia A
5:3 - 2461:2459 
ANO 
15.
PA 17.01.2020 18:00
KC Zlín C - Slavia A
4:4 - 2483:2526 
ANO 
16.
PA 31.01.2020 16:30
TJ Gumárny Zubří - Slavia A
 
 
17.
PA 07.02.2020 17:00
TJ Bojkovice Krons B - Slavia A
 
 
18.
SO 15.02.2020 09:00
Slavia A - TJ Valašské Meziříčí C
 
 
Krajská soutěž - jarní část (B tým)
KoloDatumSoupeřVýsledekZápis
12.
SO 18.01.2020 09:00
KC Zlín D - Slavia B
2:4 - 1521:1568 
ANO 
13.
PA 31.01.2020 16:30
Slavia B - TJ Spartak Hluk B
 
 


Krajský přebor - podzimní část (A tým)
KoloDatumSoupeřVýsledekZápis
1.
SO 07.09.2019 09:00
Slavia A - KC Zlín C
6:2 - 2543:2481 
ANO 
2.
SO 14.09.2019 09:00
Slavia A - TJ Gumárny Zubří
6:2 - 2582:2514 
ANO 
3.
SO 21.09.2019 09:00
Slavia A - TJ Bojkovice Krons B
5:3 - 2540:2435 
ANO 
4.
PA 27.09.2019 16:00
TJ Valašské Meziříčí C - Slavia A
2:6 - 2554:2643 
ANO 
5.
SO 05.10.2019 09:00
Slavia A - KK Kroměříž
6:2 - 2614:2558 
ANO 
6.
SO 12.10.2019 09:00
Slavia A - SC Bylnice
5:3 - 2627:2593 
ANO 
7.
SO 19.10.2019 16:00
KK Camo Slavičín B - Slavia A
3:5 - 2684:2696 
ANO 
8.
SO 02.11.2019 09:00
Slavia A - TJ Zbrojovka Vsetín B
7:1 - 2615:2464 
ANO 
9.
PA 08.11.2019 17:00
TJ Kelč - Slavia A
4,5:3,5 - 2642:2632 
ANO 
10.
SO 16.11.2019 09:00
Slavia A - TJ Sokol Machová B
3:5 - 2538:2570 
ANO 
11.
SO 23.11.2019 13:00
TJ Valašské Meziříčí B - Slavia A
6:2 - 2629:2560 
ANO 
12.
SO 30.11.2019 09:00
Slavia A - TJ Zbrojovka Vsetín C
6:2 - 2717:2591 
ANO 
13.
SO 07.12.2019 16:00
KK Camo Slavičín A - Slavia A
1:7 - 2673:2746 
ANO 
Krajská soutěž - podzimní část (B tým)
KoloDatumSoupeřVýsledekZápis
1.
PA 06.09.2019 16:30
Slavia B - KC Zlín D
5:1 - 1598:1539 
ANO 
2.
SO 14.09.2019 09:00
TJ Spartak Hluk B - Slavia B
6:0 - 1633:1454 
ANO 
3.
PA 20.09.2019 16:30
Slavia B - TJ Bojkovice Krons C
4,5:1,5 - 1669:1568 
ANO 
4.
SO 28.09.2019 14:00
TJ Sokol Machová C - Slavia B
2:4 - 1604:1647 
ANO 
5.
PA 11.10.2019 16:30
Slavia B - TJ Chropyně
0:6 - 1640:1713 
ANO 
6.
PA 18.10.2019 16:30
TJ Zbrojovka Vsetín D - Slavia B
0:6 - 1533:1640 
ANO 
7.
PA 01.11.2019 16:30
Slavia B - Hluk A
6:0 - 1670:1544 
ANO 
8.
SO 09.11.2019 16:00
KK Kroměříž B - Slavia B
1:5 - 1480:1584 
ANO 
9.
PA 15.11.2019 16:30
Slavia B - KK Kroměříž C
5:1 - 1628:1553 
ANO 
10.
SO 23.11.2019 17:30
SC Bylnice B - Slavia B
4:2 - 1590:1536 
ANO 
11.
 
Slavia B - volno