INFORMACE O OKRESNÍM TURNAJI

20.01.2020
Zápasy: pondělí 20.1.2020
16:00 Pilana - Bantam 
17:15 Penzion Menšík - HNH 
18:30 Kuželka - TopGang B 
Středa 22.1.2020
16:00 SPP - Bára A 
17:15 Asimetři - Rebelové 
18:30 AEV I - Bowling 
13.01.2020
Zápasy: pondělí 13.1.2020
16:00 AEV II - AEV I 4:4 (629:666)
17:15 Bára A - ALFA 6:2 (721:673)
18:30 Bedea - Salvia 6:2 (742:729)
Středa 15.1.2020
16:00 Dobrota - Klamava 0:8 (707:774)
17:15 Bára B - Aeroplaan 6:2 (651:604)
18:30 Grácie - SPP 8:0 (744:711)
06.01.2020
Zápasy: pondělí 6.1.2020
16:00 Bára B - Kuželka 4:4 (583:566)
17:15 Klamava - Bedea 4:4 (741:737)
18:30 Aeroplaan - Rebelové 6:2 (619:527)
Středa 8.1.2020
16:00 TopGang B - Asimetři 2:6 (632:653)
17:15 Bowling - Pilana 4:4 (671:656)
18:30 TopGang A - Bantam 4:4 (717:715)
09.12.2019
Poslední letošní zápasy: pondělí 9.12.2019
16:00 Bára B - Asimetři 6:2 (627:610)
17:15 SPP - HNH 2:6 (724:773)
18:30 Salvia - Bára A 0:8 (737:764)
02.12.2019
Zápasy: pondělí 2.12.2019
16:00 Bowling - Bantam 2:6 (658:722)
17:15 ALFA - Grácie 2:6 (723:778)
18:30 Kuželka - Aeroplaan 5:3 (631:621)
Středa 4.12.2019
16:00 AEV II - Pilana 2:6 (664:707)
17:15 Dobrota - Penzion Menšík 2:6 (696:737)
18:30 AEV I - TopGang A 0:8 (657:754)
25.11.2019
Zápasy: pondělí 25.11.2019
16:00 Pilana - AEV I 4:4 (712:698)
17:15 HNH - ALFA 6:2 (777:687)
18:30 Bedea - Dobrota 0:8 (684:772)
Středa 27.11.2019
16:00 Penzion Menšík - SPP 6:2 (787:783)
17:15 Grácie - Salvia 8:0 (769:736)
18:30 TopGang B - Rebelové 
18.11.2019
Zápasy: pondělí 18.11.2019
16:00 Asimetři - Kuželka 8:0 (673:628)
17:15 Aeroplaan - TopGang B 8:0 (657:624)
18:30 Rebelové - Bára B 2:6 (569:640)
Úterý 19.11.2019
20:00 Bára A - Bedea 4:4 (736:741)
Středa 20.11.2019 -   Klamavá vytvořila nový rekord kuželny!!!  
16:00 Bantam - AEV II 2:6 (680:704)
17:15 Bára A - Klamava 0:8 (782:838)
18:30 TopGang A - Bowling 6:2 (738:683)
11.11.2019
Zápasy: pondělí 11.11.2019
16:00 ALFA - SPP 2:6 (730:752)
17:15 Salvia - HNH 4:4 (755:733)
18:30 Klamava - Grácie 6:2 (802:741)
Středa 13.11.2019
16:00 Dobrota - Bára A 6:2 (755:713)
17:15 Bedea - Penzion Menšík 6:2 (758:730)
18:30 Pilana - TopGang A 0:8 (684:789)
04.11.2019
Zápasy: pondělí 4.11.2019
16:00 SPP - Salvia 8:0 (756:718)
17:15 HNH - Klamava 6:2 (769:738)
18:30 Kuželka - Rebelové 8:0 (669:539)
Středa 6.11.2019
16:00 AEV I - Bantam 0:8 (712:743)
17:15 AEV II - Bowling 2:6 (673:704)
18:30 Asimetři - Aeroplaan 6:2 (652:609)
30.10.2019
Zápasy: středa 30.10.2019
16:00 Bára B - TopGang B 8:0 (634:596)
18:30 Grácie - Dobrota 8:0 (734:651)
Bára A - Bedea  - přeloženo na 19.11. 20h
Pondělí 28.10. je volno 
21.10.2019
Zápasy: pondělí 21.10.2019
16:00 TopGang B - Kuželka 4:4 (633:612)
17:15 Penzion Menšík - ALFA 2:6 (734:748)
18:30 Aeroplaan - Bára B 6:2 (614:581)
Středa 23.10.2019
16:00 Bowling - AEV I 2:6 (627:636)
17:15 Rebelové - Asimetři 0:8 (494:665)
18:30 TopGang A - AEV II 8:0 (751:703) 
14.10.2019
Zápasy: pondělí 14.10.2019
16:00 Salvia - ALFA 6:2 (747:728)
17:15 Dobrota - HNH 0:8 (695:756)
18:30 Bedea - Grácie 0:8 (674:776)
Středa 16.10.2019
16:00 Kuželka - Bára B 4:4 (591:581)
17:15 Bára A - Penzion Menšík 0:8 (749:772)
18:30 Bantam - Pilana 2:6 (695:730)
07.10.2019
Zahajovací zápasy turnaje - pondělí 7.10.2019
16:00 Asimetři - TopGang B 4:4 (606:640)
17:15 Rebelové - Aeroplaan 2:6 (551:599)
18:30 AEV I - AEV II 6:2 (651:641)
Středa 9.10.2019 
16:00 Pilana - Bowling 8:0 (742:690)
17:15 Klamava - SPP 7:1 (770:726)
18:30 Bantam - TopGang A 2:6 (707:775)
30.09.2019
Úvodní informace pro 46.ročník turnaje
V letošním roce máme dvě zásadní novinky:
- nově bude i třetí liga, přičemž jak druhá, tak i třetí se budou hrát dvoukolově
- v případě, že některý z týmů bude mít dvě družstva (A a B), tak je umožněno hráčům startovat za oba, ale 
maximálně tři starty za jedno družstvo. Pokud např. odehraje tři starty za áčko a také za béčko, tak po čtvrtém 
startu např. za béčko již nemůže nastoupit ve druhém družstvu.
Konečné rozdělení skupin:
1.liga: HNH, Grácie, Klamava, Dobrota, Penzion Menšík, ALFA, SPP, Bedea, Bára A, Salvia
2.liga: Bowling, Pilana, AEV I, AEV II, Bantam, TopGang A
3.liga: Bára B, Aeroplaan, Kuželka, Rebelové, TopGang B, Asimetři
Amatéři se přejmenovali na TopGang a mají dvě družstva, podobně jako Bára a nový tým jsou ještě Asimetři.
Důležité upozornění:
- sazba za zápas je stejná jako vloni, takže v první lize se plati 9x150 = 1350Kč a ve druhé a třetí lize pak 
10x150 = 1500Kč. Za každý zápas v playoff pak platí taktéž sazba 150Kč/zápas
- v případě nezaplacení startovného do druhého zápasu budou další zápasy kontumovány
Aktualizace stránky 16.01.2020  (Ekuželky v.17. 4. 4.245 (c) Pprosoft, pprosoft@centrum.cz)